رستوران ترکی قصاب

لوگوی رستوران ترکی قصاب

رستوران قصاب کارش را در سال ۱۳۹۶ با شعبه‌ای در خیابان فرشته‌ی تهران آغاز کرد. ایده‌ی اصلی قصاب این بود که سبک سنتی طبخ ترکیه‌ای را به تهران بیاورد، آن هم در فضایی مدرن. یک سال بعد شعبه‌ی تجریش این رستوران هم راه‌اندازی شد و اسم قصاب به عنوان لوکس‌ترین رستوران ترکی در تهران جا افتاد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این رستوران تازه بودن گوشت‌هایش است؛ در واقع رستوران قصاب -همان‌طور که از اسمش هم برمی‌آید- یک قصابی است که در کنارش رستوران هم دارد و بسیاری از مشتریان قصاب برای خرید گوشت تازه به این رستوران/قصابی می‌روند.

رستوران قصاب بهشت کسانی است که اهل غذاهای گوشتی‌اند. در این رستوران می‌شود بهترین استیک‌ها را با باکیفیت‌ترین گوشت‌ها مثل تی‌بن، دالاس، راحت‌الحلقوم، ریب‌آی و... پیدا کرد. یکی دیگر از جذابیت‌های رستوران قصاب هم دسرها و نوشیدنی‌های ترکیه‌ای است، مثل کاتمر، کادایف، کونفه (کنافه) و...

اگر خواستید کسی را در تهران به یک غذای لوکس و غیرمتعارف مهمان کنید، رستوران قصاب از صدرنشین‌های فهرست انتخابیتان خواهد بود. برای سفارش آنلاین غذا از رستوران قصاب و تحویل آن در تهران کافی است ما را در پیکادو باخبر کنید. پیکادو سفارش شما از رستوران قصاب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا گرم و تازه به دست عزیزانتان در تهران برساند.

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری رستوران قصاب سفارش آنلاین شما از غذاهای این رستوران را به دست عزیزانتان در تهران می‌رسانیم.

نشانی:
شعبه‌ی فرشته:
فرشته، خیابان فیاضی، پلاک ۱۰۴، ساختمان ام اچ هاوس
شعبه‌ی تجریش:
تجریش، تقاطع خیابان دربند و فناخسرو، پلاک ۶۷

تلفن:
۲۳۳۳۱۱۱۱
۹۹۹۱۱۷۱۰۰۱

محصولات

کباب تند آدانا
کباب چنجه‌ی گوسفندی
استیک ریب‌آی
کونفه (کنافه)
ساندویچ باربیکیوی مرغ
چیزبرگر
کوبیده با پسته
استیک راسته‌ی گوساله