سفیر

لوگوی سفیر

مجموعه‌ی سفیر در اوایل سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و حالا با شعبه‌های متعددی که در سراسر ایران دارد، به عنوان بزرگترین مجموعه‌ی عرضه‌کننده‌ی برندهای آرایشی، بهداشتی و عطری در کشور شناخته می‌شود. فروشگاه‌های سفیر (که شاید نامش یادآور فروشگاه‌های بین‌المللی سفورا باشد) با طراحی داخلی مدرن و متمایزشان محیط جذابی برای خرید حضوری فراهم کرده‌اند و مهم‌تر از آن، مشاورهای متخصصی دارند که خریدارها را برای انتخاب بهترین محصولات آرایشی، بهداشتی و عطری راهنمایی می‌کنند. اگر در ایران قصد خرید عطر یا محصولات آرایشی داشته باشید و بخواهید از اصالت خریدتان مطمئن باشید، سفیر احتمالاً اولین انتخابتان خواهد بود. دلیل اصلی همکاری پیکادو با فروشگاه‌های سفیر هم همین است: سفیر یا عطری را ندارد، یا اگر داشت می‌توانید چشم‌بسته اعتماد کنید که آن عطر اصل است.

خرید حضوری عطر هم کار سختی است، چه برسد به خرید آنلاینش و چه برسد به این که بخواهید از هزاران کیلومتر دورتر این کار را برای کسی در ایران انجام بدهید. ما در پیکادو این نگرانی را درک می‌کنیم و به همین دلیل هم برای ارسال و تحویل محصولات عطر در ایران با فروشگاه‌های سفیر همکاری می‌کنیم. این‌طوری مطمئن می‌شویم که محصولی که تحویل می‌دهیم اریجینال است و باکیفیت. برای سفارش آنلاین عطر از خارج از ایران و تحویل آن در داخل کشور می‌توانید روی ما در پیکادو حساب کنید و مطمئن باشید که سفارشتان از بهترین تامین‌کننده‌های کشور تهیه می‌شود و بی‌نقص به مقصد می‌رسد.

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری مجموعه‌ی سفیر سفارش آنلاین شما از محصولات این فروشگاه را به دست عزیزانتان در سراسر ایران می‌رسانیم.

نشانی:
شعبه‌ی گلستان:
تهران، شهرک غرب، مجتمع خرید گلستان، طبقه‌ی همکف
شعبه‌ی فرشته:
تهران، خیابان فرشته، نبش خیابان فیاضی، مرکز خرید فرشته
شعبه‌ی پالادیوم:
تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع پالادیوم

تلفن:
۸۸۵۷۴۶۹۱
۲۶۲۱۷۸۳۸
۲۲۶۶۴۶۲۵

محصولات

عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس
عطر زنانه‌ی جورجیو آرمانی سی