سوییت بلیس

لوگوی سوییت بلیس

قنادی سوییت بلیس در سال ۱۳۸۳ در منطقه‌ی زعفرانیه تهران افتتاح شد و کارش را با ارسال کیک و شیرینی و دسر به کافه‌های معروف تهران آغاز کرد. سه سال بعد سوییت بلیس وارد بازار برندینگ کیک و شیرینی تهران شد و خیلی زود توانست در بازار پررقابت این صنف موفق شود و نامش را به عنوان یکی از قنادی‌های درجه‌ی یک و لوکس تهران جا بیندازد.

یکی از ابتکارهای قنادی سوییت بلیس (که به کیک بوتیک هم معروف است) امکان سفارش تمام شیرینی‌ها در قالب کیک است؛ یعنی مشتریان می‌توانند هر مدل از شیرینی‌های محبوبشان را به شکل کیک هم سفارش دهند که همین قضیه سوییت بلیس را به یک قنادی منحصربه‌فرد تبدیل کرده است. کاپ‌کیک‌های زیبا و خوشمزه، کیک‌های خاص و سفارشی تولد، نامزدی و عروسی با آیسینگ‌های متفاوت فوندانت، خامه و باترکریم، شیرینی‌های سفارشی و... از جمله محصولاتی هستند که در سوییت بلیس پیدا می‌شوند. تمام این شیرینی‌ها با بهترین مواد اولیه پخته و تزئین می‌شوند. برای کسانی که گذرشان به سوییت بلیس می‌افتد، محیط دنج و زیبای این قنادی هم یکی از دلایل محبوبیتش بوده است.

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری شیرینی فروشی سوییت بلیس سفارش آنلاین شما از محصولات این قنادی را به دست عزیزانتان در تهران و کرج می‌رسانیم.

نشانی:
شعبه‌ی نیاوران:
خیابان نیاوران، بعد از پمپ بنزین، پلاک ۱۹۲، انتهای کوچه‌ی ستایش
شعبه‌ی زعفرانیه:
خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به پسیان، جنب بانک پارسیان، پلاک ۳۲

تلفن:
۲۲۸۲۵۰۱۶
۲۲۶۶۷۱۵۵

محصولات

اکلر
پای سیب
کیک ردولوت پودری
پای آلبالو
کیک هویج
چیز کیک کارامل
تارت سیب و کارامل
کیک موکا
چیزکیک برانی
چیزکیک نوتلا
کیک لمون بری
بسته‌ی ماکارون
کیک رنگین‌کمان