شیرینی حاج خلیفه رهبر

لوگوی شیرینی حاج خلیفه رهبر

بنگاه شیرینی‌سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکا فقط یک کارگاه شیرینی‌سازی ساده نیست. این شیرینی‌سازی که خیلی‌ها آن را با نام مختصر «حاج خلیفه» می‌شناسند، از جاذبه‌های گردشگری یزد است و جزو نام‌هایی که شهر یزد را با آن‌ها می‌شناسند. فعالیت حاج‌خلیفه در سال ۱۲۹۵ شمسی و در کارگاهی کوچک در بازار حاجی قنبر یزد شروع شد. مدتی بعد دو فرد دیگر به نام‌های مرتضی شیرینی‌ساز و حسن فردوسیان هم به حاج خلیفه علی رهبر پیوستند؛ یعنی همان «شرکا» که در نام این شیرینی‌سازی می‌بینیم. جمع شدن تخصص این سه نفر همراه با وجدان و مداومتشان در کار، باعث که نام حاج خلیفه به مرور زمان به جایی برسد که امروز می‌بینیم.

اگر با شیرینی‌های حاج خلیفه آشنا باشید، حتماً می‌دانید که باقلواها، قطاب‌ها، و از همه مهم‌تر، «پنج لوز»های حاج خلیفه در تمام ایران شناخته‌شده‌اند و پرطرفدار. شهرت و محبوبیت این شیرینی‌ها، علاوه بر استفاده از مواد مرغوب و کیفیت بالای پخت، مدیون به روز بودن کسب‌وکار حاج خلیفه است. جایگزین کردن پخت دستی با دستگاه‌های اتوماتیک مدرن و همین‌طور حرکت به سمت فروش آنلاین، از جمله تلاش‌هایی است که حاج خلیفه برای مدرن‌سازی کسب‌وکارش کرده است.

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، سفارش آنلاین شما از محصولات این شیرینی‌سازی را به دست عزیزانتان در تمام نقاط ایران می‌رسانیم.

نشانی:
یزد، بلوار جمهوری اسلامی، جنب امام‌زاده سید جعفر محمد

تلفن:
۰۳۵-۳۵۲۵۵۵۱۰

محصولات

پنج لوز
باقلوا
شیرینی مخلوط