شیرینی‌فروشی فرانسوی اکلر

لوگوی شیرینی‌فروشی فرانسوی اکلر

اکلر اولین بوتیک شیرینی فرانسوی در تهران است که از سال ۱۳۸۹ فعالیتش را با تولید انواع شیرینی‌های سنتی فرانسوی، ماکارون، اکلر و سنت‌اونوره آغاز کرد. برای معرفی و ترویج شیرینی‌های فرانسوی، تیم اکلر تلاش زیادی کرده و همیشه سعی داشته از بهترین مواد اولیه استفاده کند، مثل شکلات‌های لینت، کالبو و میوه‌ی وانیل ماداگاسکار و کره‌ی مرغوب. اسم این شیرینی‌فروشی فرانسوی از نوعی نان شیرینی خامه‌ای فرانسوی گرفته شده که که با دو لایه نان نسبتاً دراز درست می‌شود که متشکل است از خامه‌ی کاستارد و خمیر پفی که لایشان خامه‌ی زده‌شده قرار می‌گیرد؛ تقریبا چیزی شبیه نانی که در نان‌خامه‌ای‌های خودمان به کار می‌رود. با این حال شیرینی‌فروشی اکلر بیشتر شهرتش را مدیون ماکارون‌های پرطرفدارش است.

شیرینی‌ها و محصولات دیگر اکلر مناسب هدیه ‌دادن به کسانی است که سلیقه‌ی خاص و مشکل‌پسندی دارند و قرار است از هزاران کیلومتر دورتر تحت‌ تأثیر قرارشان بدهید. پیکادو سفارش‌های شما از شیرینی اکلر را در روز تحویل خریداری می‌کند و در تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان می‌رساند. برای ارسال کیک و شیرینی به ایران، اکلر یکی از محبوب‌ترین فروشگاه‌های پیکادو بوده است که هم سفارش‌دهنده‌ها و هم گیرندگان هدیه از آن رضایتی نزدیک به صد در صد داشته‌اند.

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری شیرینی فروشی اکلر سفارش آنلاین شما از محصولات این قنادی را به دست عزیزانتان در تهران و کرج می‌رسانیم.

نشانی:
شعبه‌ی فرشته:
خیابان فرشته، ابتدای خیابان آقابزرگی، شماره‌ی ۴
شعبه‌ی نیاوران:
خیابان نیاوران، سه‌راه یاسر، بین خیابان امیرسلیمانی و هیراد، روبه‌روی پمپ بنزین نیاوران، شماره‌ی ۲۱۱

تلفن:
۰۲۱۲۲۰۰۶۳۵۵
۰۲۱۲۶۱۱۲۱۳۳

محصولات

تارت سیب و توت‌فرنگی
تارت توت‌فرنگی
پتی‌فور
جعبه‌ی مخلوط مینیاتوری
کیک پرنسس
تارت لیمو با مرنگ
کیک ارل‌گری
پاریس برست
تارت رزبری با کرم لیمو
تارت شکلات کارامل