مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

لوگوی مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

«هفت خوان» یک رستوران نیست؛ یک مجموعه رستوران است در شیراز: هر طبقه‌ی این مجموعه ویژه‌ی یک نوع غذاست؛ از غذاهای ایرانی گرفته تا انواع غذاهای خارجی و فست‌فودها. اسم هفت خوان هم اشاره‌ دارد به هفت سبک رستوران و کافه كه در هر طبقه از اين مجموعه وجود دارد: هر طبقه یک سبک غذایی. هفت خوان دکوراسیون متفاوت و پخش زنده‌ی موسیقی متناسب با خودش را دارد؛ جوری که هفت‌خوان را حتی می‌شود یک مجموعه‌ی گردشگری تلقی کرد. تقریباً غیرممکن است که غذای متناسب با ذائقه و سلیقه‌تان را در این هفت طبقه رستوران پیدا نکنید.

هفت‌‌خوان در واقع معتبرترین و مشهورترین مجموعه‌ی غذایی شیراز است؛ توریست‌ها، ایرانی و غیرایرانی، معمولاً بدون سر زدن به این مجموعه رستوران، شیراز را ترک نمی‌کنند. هفت‌خوان در نقدها و نظرات آنلاین هم تقریبا همیشه بالاترین نمره‌ها را کسب می‌کند. از همه مهم‌تر این‌که هفت‌خوان به شکلی باکیفیت و عالی غذاهای سنتی و مشهور را هم عرضه می‌کند؛ به خصوص غذاهای شیرازی را: از کته‌گوجه و کلم‌پلوی خوشمزه با کوفته قلقلی گرفته تا رنگینک و شربت سکنجبین.
اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، بدانید که پیکادو آماده است تا سفارش‌های شما از مجموعه‌رستوران هفت‌خوان را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به دست عزیزان‌تان در شیراز برساند. سفارش آنلاین از رستوران هفت‌خوان با شما و بقیه‌اش با ما!

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری رستوران هفت خوان سفارش آنلاین شما از غذاهای این رستوران را به دست عزیزانتان در شیراز می‌رسانیم.

نشانی:
شیراز، بلوار قرآن، مجموعه رستوران‌های هفت خوان

تلفن:
۳۲۲۸۰۰۰۰
۳۲۲۷۰۰۰۰

محصولات

چلو خورشت قرمه سبزی
چلو و خورشت فسنجان
کلم پلو با کوفته قلقلی
سوپ بلدرچین
برگر مخصوص هفت خوان
خوراک کباب سلطانی
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
دیزی مخصوص هفت‌خوان
سالاد سزار هفت‌‌خوان
سالاد میگو (با سُس سبز)
سبزی‌پلو با ماهی شیر
مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان (۳ نفره)
چلو کباب کوبیده
پیتزا مخصوص هفت‌خوان
حلیم بادمجان هفت‌خوان