ادو توالت آلکمی دو میتین رانسه

جعبه و بطری عطر ادو توالت آلکمی دو میتین رانسه 100 میلی لیتری
بطری عطر ادو توالت آلکمی دو میتین رانسه 100 میلی لیتری

ادو توالت آلکمی دو میتین رانسه (Rance Alchimie Du Matin EDT) محصولی است سفارشی ساخته‌ی فرانسه در سال ۲۰۱۸. آلکمی دو میتین رانسه در واقع عطر نیش (Niche) است؛ عطری دست‌ساز، لوکس و ساخته‌شده از مواد اولیه کمیاب و ناب. این عطر آفرینشی منحصربه‌فرد است با رایحه‌ای آبی، گلی و سبز که خالق آن عطرساز سرشناس ایتالیایی «لوکا مافی» است. ادو توالت آلکمی دو میتین رانسه عطری است با رایحه‌ی آسمانی لیمو و گاردنیا که عطر آبی موگه را در آغوش می‌کشد و رایحه باشکوه یاس نیز در قلب آن خودنمایی می‌کند؛ عطری که پایه و اساس آن از سمفونی نور و شبنم، سمفونی‌ای از کهربا و چوب‌های سفید است.

نت بالایی آلکمی دو میتین در ابتدا با رایحه‌های ترنج، لیمو، برگ‌های سبز و رایحه‌ی شبنم صبحگاهی آغاز می‌شود اما در ادامه ترکیبی از رایحه‌های معطر موگه، گاردنیا، یاس اسپانیایی و ایلانگ ایلانگ است که در نت میانی این عطر به مشام می‌رسد. در نهایت نیز روایح چوبی ناب، گیاه نعناع هندی، کهربا (عنبر) و مُشک از نت پایه‌ی این عطر بر جای می‌ماند. ادو توالت آلکمی دو میتین، یک عطر یونیسکس بوده و برای استفاده مشترک آقایان و خانم‌ها مناسب است.

اگر در فکر ارسال هدیه به ایران هستید و این عطر حرفه‌ای را انتخاب کرده‌اید، درباره‌ی بقیه‌ی مراحل کار نگران نباشید و روی پیکادو حساب کنید.

حجم: ۱۰۰ میلی‌لیتر
سال ساخت: ۲۰۱۸
کشور تولیدکننده: فرانسه
نوع رایحه: تلخ، خنک
گروه بویایی: دریایی، گلی، گیاهی
غلظت: ادو توالت
مناسب برای: هر دو جنس (خانم‌ها و آقایان)

شناسنامه‌ی رایحه‌ای:
خانواده‌ی بویایی: دریایی، گلی و گیاهی
نت‌های بالایی: ترنج، لیمو، برگ سبز و شبنم صبحگاهی
نت‌های میانی: موگه، گاردنیا، یاس اسپانیایی و ایلانگ ایلانگ
نت‌های پایه: نت های چوبی، نعناع هندی، عنبر و مشک

*قیمت محصولات عطری و آرایشی در سایت پیکادو مستقیماً از سایت فروشنده خوانده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن افزوده می‌شود.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس معطر مردانه زنانه

فروشنده: سفیر

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

عطر زنانه‌ی جورجیو آرمانی سی
عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو توالت مردانه لوم لاکوست
ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس
ادو پرفیوم فیاما مورسک