ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس

بطری عطر ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس
جعبه‌ی عطر ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس

ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس (Masterpiece Zigguarat EDP W) عطری از برند ایرانی مسترپیس است که در سال ۲۰۲۱ به بازار عطر معرفی گردید. زیگورات مسترپیس عطری است سرشار از روح زنانگی و تداعی‌کننده‌ی ماجراجویی در آغوش تمدنی کهن. نام این عطر زنانه برگرفته از نوعی بنای تاریخی است. زیگورات گونه‌ای نیایشگاه است که در ایران باستان ایلامی‌ها با شیوه‌ای خاص می‌ساختند؛ بنایی کوه‌مانند. زیگورات در زبان ایلامی به معنای کوه، قله یا جای مرتفع است و استعاره‌ای از نیایشگاه است. مشهورترین آن‌ها، زیگورات چغازنبیل است؛ پرستشگاهی که 1250 سال قبل از میلاد مسیح در شوش توسط پادشاه ایلامی‌ها «اونتاش ناپیریشا» برای خدایان بنا شد.

ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس رایحه‌ای بی‌پروا دارد و هاله‌ای از غروری تأثیرگذار را بر گرد شخص ایجاد می‌کند. این عطر ترکیبی است اصیل از نت‌های چوبی همراه با لمسی باطراوت و گلی.

اگر این عطر خاص و اثرگذار را برای هدیه‌ای انتخاب کردید، می‌توانید کار ارسال هدیه به ایران و خوشحال کردن عزیزانتان را برعهده‌ی پیکادو بگذارید؛ بدون هیچ نگرانی!

حجم: ۹۰ میلی لیتر
سال ساخت: ۲۰۲۱
کشور تولیدکننده: ایران
نوع رایحه: شیرین، ملایم
گروه بویایی: شیپر، گلی
غلظت: ادو پرفیوم
مناسب برای: خانم‌ها

شناسنامه‌ی رایحه‌ای:
خانواده‌ی بویایی: گلی، شیپر
نت‌های بالایی: آلوی میرابل
نت‌های میانی: گل فریزیا
نت‌های پایه: خزه بلوط (گونه‌ای گل سنگ)

*قیمت محصولات عطری و آرایشی در سایت پیکادو مستقیماً از سایت فروشنده خوانده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن افزوده می‌شود.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز معطر زنانه

فروشنده: سفیر

این محصول به ۲ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۳ خرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۵۱ بعد از ظهر)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۱,۳۷۸,۰۰۰ تومان
$45.17

از این فروشنده

عطر زنانه‌ی جورجیو آرمانی سی
عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو توالت مردانه لوم لاکوست
ادو پرفیوم فیاما مورسک