ادو پرفیوم زنانه لا فیدلیت دیوان پرس ۱۰۰ میلی لیتر

ادو پرفیوم زنانه لا فیدلیت دیوان پرس عطری از برند ایرانی دیوان پرس است که در سال ۲۰۲۱ به بازار عطر ارائه شد. این عطر به زنانی تعلق دارد که به دنبال عطری خاص و منحصربه‌فرد به عنوان امضای شخصی خود هستند. برند ایرانی دیوان پرس با طراحی و ارائه مجموعه عطرهای خود، قدرت، صلابت و اصالت هنر و تمدن ایران را ستایش کرده و به نمایش می‌گذارد.

طراحی بطری عطر زنانه لا فیدلیت دیوان پرس همانند دیگر عطرهای این برند، به رنگ مشکی بوده و غزل زیبایی از حافظ شیرازی بر روی آن خودنمایی می‌کند:
صنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم؟
تا به کی در غم تو ناله‌ی شبگیر کنم
این بیت از غزل زیبای لسان‌الغیب بر روی بطری لا فیدلیت حک شده و با رنگ طلایی مزین گشته است. زمانی که این عطر ایرانی بی‌نظیر را بر روی پوست یا لباس خود اسپری می‌کنید، روایح فلفل صورتی، گلابی و شکوفه پرتقال در نت بالایی به وضوح حس می‌شوند. اما دیری نمی‌انجامد که شمیم دل‌انگیز گل یاسمین و شیرین بیان در ترکیبی کم‌نظیر با تلخی قهوه و بادام تلخ در نت میانی جای رایحه‌های نت بالایی را می‌گیرد. در نهایت این رایحه‌ی آرامش‌بخش نعناع هندی است که با چوب کشمیر و سرو ترکیب می‌شود و نت پایه‌ی این ادو پرفیوم را تشکیل می‌دهد. ادو پرفیوم La Fidelite عطری از شرکت دیوان پرس و برای استفاده‌ی خانم ها مناسب است.

نت‌های بالایی: فلفل صورتی، شکوفه پرتقال و گلابی
نت‌های میانی: قهوه، گل یاسمین، بادام تلخ و شیرین بیان
نت‌های پایانی: وانیل، نعناع هندی، سرو و چوب کشمیر

• ارسال برای شهرستان‌ها ممکن است ۴-۳ روز کاری طول بکشد.

بخش: هدیه

برچسبها: لوکس معطر زنانه

فروشنده: سفیر

این محصول به ۲ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: شنبه ۵ اسفند، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۲ اسفند، ۴:۱۵ صبح)

این محصول در تهران، کرج و حومه‌ی تهران، ساری، شیراز، تبریز، مشهد، رشت، بابل، یزد، قزوین، همدان، گلستان، قم، اهواز، بندرعباس، ارومیه، کرمان، کرمانشاه، زنجان و آبادان قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۲,۳۱۹,۵۲۰ تومان
$46.02

از این فروشنده

ادو پرفیوم زنانه پور فم دیلان بلو ورساچه
عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس
کیت ماساژ صورت و گردن بایو مارین
ماشین اصلاح صورت وریو پرو7 ولرا
موزن بینی به همراه خط زن ابرو مدل 3270 پرومکس
ادو کلن مردانه آکوا دی پینو کلن پینو سیلوستره