ادو پرفیوم فیاما مورسک

جعبه و بطری عطر ادو پرفیوم مورسک فیاما  50 میلی لیتری
سه بطری عطر ادو پرفیوم مورسک فیاما  50 میلی لیتری
بطری عطر ادو پرفیوم مورسک فیاما  50 میلی لیتری

ادو پرفیوم فیاما مورسک (Moresque Fiamma EDP) عطری نیش از برند ایتالیایی مورسک است که در سال ۲۰۱۶ میلادی خلق شد و در مجموعه عطری گُلدِ این برند قرار گرفت و پا به دنیای عطر گذاشت. عطرهای مجموعه‌ی گُلد یا طلا، یادآورِ زیبایی و گیرایی این عنصر گرانبها هستند؛ عنصری ارزشمند که سرمنشا احساساتی ناب همچون شگفتی، لذت و افسونگری است. علاوه بر مایع عطر، بطری‌های مجموعه عطری گلد مورسک همچون جواهراتی هستند که به شکلی هنرمندانه و توسط هنرمندان توسکانی طراحی و تزئین شده‌اند. این بطری‌ها همانند خود عطرها، منحصربه‌فرد و بی‌نظیر اند.

این عطر همچون داستانی است که عصرگاهان اتفاق می‌افتد: خورشید فروزان آهسته‌آهسته پایین می‌رود و خود را در پشت افق پنهان می‌سازد. پس از آن دمای هوا به سرعت پایین می‌آید و تنها اثری که از گرما بر جای می‌ماند، از آتشی ناشی می‌شود که چشمان ما را مسحور خود می‌کند. زبانه‌های درخشان آتش سوی بالا برکشیده می‌شوند و به بی‌نهایت شکل درمی‌آیند. این تجربه‌ای است که ادو پرفیوم فیاما مورسک آن را زنده می‌کند.

فیاما عطری هیپنوتیزم‌کننده و پیچیده است با رایحه‌ای چوبی و آروماتیک. ترکیبات این عطر از رقصِ بی‌بدیل عناصر ناشی می‌شود: در ابتدا نعنای هندی ویژگی منحصربه فرد خود را در ترکیب با رایحه‌ی تلخ و درعین حال شیرین شکلات نمایان می‌سازد. پس از آن، این رایحه مُر حجازی است که با غنای فراوان خود تمامی احساسات را برمی‌انگیزد و بیدار می‌کند. افزون بر این‌ها، در هر نفحه از این عطر رایحه‌های مشک، انگم، عنبر و چرم هم‌آوا با رایحه‌های عسل و وانیل مشام را می‌نوازند.

این عطر شگفت‌انگیز می‌تواند هدیه شما باشد برای آن‌هایی که در ایران اند و دوست‌شان دارید. برای ارسال هدیه به ایرام روی پیکادو می‌توانید حساب کنید.

حجم: ۵۰ میلی‌لیتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
کشور تولیدکننده: ایتالیا
نوع رایحه: شیرین، گرم
گروه بویایی: آروماتیک، چوبی
غلظت: ادو پرفیوم
مناسب برای: هر دو جنس (خانم‌ها و آقایان)


شناسنامه‌ی رایحه‌ای:
خانواده‌ی بویایی: چوبی، آروماتیک
نت‌های بالایی: زنبق، سرو و انگور فرنگی سیاه
نت‌های میانی: نعناع هندی، صمغ مُر
نت‌های پایه: عسل، چرم، عنبر، مشک، وانیل و رزین

*قیمت محصولات عطری و آرایشی در سایت پیکادو مستقیماً از سایت فروشنده خوانده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن افزوده می‌شود.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس معطر مردانه زنانه

فروشنده: سفیر

این محصول به ۲ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۲:۲۹ بعد از ظهر)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۹,۳۳۷,۰۰۰ تومان
$306.08

محصولات مکمل

عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو توالت مردانه لوم لاکوست
بادکنک هلیومی
شکلات پالت مخروطی

از این فروشنده

عطر زنانه‌ی جورجیو آرمانی سی
عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو توالت مردانه لوم لاکوست
ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس