استیک ریب‌آی

استیک ریب‌آی قصاب

استیک ریب‌آی (rib eye یا ribeye) برشی از گوشت بالای دنده است که بین گردن و کمر گاو یا گوساله قرار دارد. به این دلیل که این قسمت از اندام گاو تحرک چندانی ندارد، گوشتش بسیار نرم است و ضمناً به خاطر داشتن چربی قابل‌توجه، هنگام پخت خیلی آبدار از آب در می‌آید. برای استیک‌دوست‌ها کمتر غذایی به اندازه‌ی استیک ریب‌آی جذاب است. پس اگر تصمیم داشتید کسی از عزیزانتان را به یک غذای لوکس در تهران مهمان کنید، استیک ریب‌آی رستوران قصاب انتخاب فوق‌العاده‌ای خواهد بود. این استیک ۴۰۰ گرمی با تازه‌ترین گوشت‌های قصابیِ این رستوران درست می‌شود و دورچینش پوره‌ی سیب‌زمینی، برنج و سیب‌زمینی کبابی است. پیکادو سفارش آنلاین شما از استیک ریب‌آی رستوران قصاب را از این رستوران تهیه می‌کند و در تازه‌ترین و گرم‌ترین شکل به دست عزیزانتان در تهران می‌رساند.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی، و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: سورپریز لوکس بزم

فروشنده: رستوران ترکی قصاب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۴۴ شب)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
نوع خدمات

۷۱۱,۳۰۰ تومان
$23.32

محصولات مکمل

کباب تند آدانا
کوبیده با پسته
استیک راسته‌ی گوساله
کباب چنجه‌ی گوسفندی
شمع
دسته‌گل رز هلندی/داوودی/شب‌بو/ورونیکا

از این فروشنده

ساندویچ باربیکیوی مرغ
چیزبرگر
کباب تند آدانا
استیک راسته‌ی گوساله
کونفه (کنافه)
کوبیده با پسته
کباب چنجه‌ی گوسفندی

نمونه سفارش‌ها