باقلوا

باقلوای کوچک، شیرینی حاج خلیفه
باقلوای بزرگ، شیرینی حاج خلیفه

باقلوا انواع گوناگونی دارد و حتی یک نوع به‌خصوصش را هم می‌شود به هزار و یک شیوه‌ی مختلف درست کرد. در واقع هر شیرینی‌فروشی باقلوا را با امضاس خاص خودش درست می‌کند و باقلوای هیچ دو شیرینی‌فروشی‌ای عین هم نیست. در این بین، باقلوای حاج خلیفه یکی از نمونه‌هایی است که طیف وسیعی از ذائقه‌ها را راضی می‌کند و در نتیجه از شناخته‌شده‌ترین گونه‌های باقلوا در ایران است. این محصول با مغز بادام، مغز پسته، قند، هل، گلاب، آرد و روغن درست می‌شود و در کنار چای (و شاید قهوه) ترکیب بسیار دلنشینی می‌سازد.

قصد ارسال هدیه به ایران را دارید؟ دنبال یک شیرینی سنتی و همه‌پسند هستید و گیرنده‌ی هدیه‌تان هم مشکل قند ندارد؟ باقلوای حاج خلیفه یکی از بهترین محصولاتی است که پیدا خواهید کرد. کافی است به ما در پیکادو خبر بدهید تا یک (یا چند) بسته باقلوای حاج خلیفه را به دست عزیزانتان در هر جای ایران برسانیم.


  • اندازه‌ی کوچک این محصول، کمی بیشتر از نیم کیلو وزن دارد و اندازه‌ی بزرگش کمی بیشتر از یک کیلو.

  • لطفاً هنگام سفارش در نظر داشته باشید که زمان تحویل شیرینی‌های حاج خلیفه برای شهرستان‌ها «حدود» ۴ روز کاری است و به دلیل ارسال با پست، پیکادو نمی‌تواند زمان دقیق تحویل را تحت کنترل داشته باشد. در نتیجه ممکن است سفارشتان سه چهار روز دیرتر از زمان انتخابی به مقصد برسد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی چاشنی

فروشنده: شیرینی حاج خلیفه رهبر

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۲۰ مرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۱۹ مرداد، ۴:۲۲ بعد از ظهر)

این محصول در تهران، کرج و حومه‌ی تهران، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه

۱۲۵,۵۰۰ تومان
$4.37

محصولات مکمل

پنج لوز
کوسن لنج
شیرینی مخلوط
ارکیده
آجیل تمام مغز شیرین
آجیل تمام مغز مخصوص تواضع

از این فروشنده

پنج لوز
شیرینی مخلوط