جعبه شکلات رویا (فیروزه‌ای، ۳۲ عددی)

جعبه شکلات رویا، محمد ساعدی نیا، پیکادو
جعبه شکلات رویا، محمد ساعدی نیا، پیکادو

یکی از پرطرفدارترین انواع شکلات دست‌ساز، شکلات‌های بن بن هستند. بن در فرانسوی یعنی خوب، و بن‌بن هم تکرار این کلمه است و به معنی خیلی خوب. یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در درست کردن این شکلات‌ها درخشش و شفافیت رنگ‌ها و همین‌طور انتخاب بهترین فیلینگ برای آن‌هاست. شکلات‌های بن بن اگر خوب درست شده باشند هم از نظر طعم جذابند و هم از نظر ظاهر. در نتیجه هر کسی که طرفدار شکلات باشد از هدیه گرفتنشان خوشحال می‌شود.

شکلات‌های بن بن دست‌ساز محمد ساعدی نیا با مدرن‌ترین تکنیک‌های ساخت شکلات درست می‌شوند. محتویات داخل این شکلات‌ها شامل ترکیبی از گاناش (مخلوط شکلات و خامه)، مغز بادام، بسته و فندق است. این شکلات‌ها فیلینگ‌های دیگری هم دارند، از جمله طعم طبیعی چای سیاه، چای سبز، قهوه، وانیل، کارامل خالص، کارامل نمکی، نعناع و ترکیب گاناش شکلاتی و انواع میوه‌ها مثل پرتقال، انبه، موز، توت‌فرنگی، شاتوت، لیمو و نارگیل.

این سی و دو قطعه شکلات (با وزن خالص ۳۲۰ گرم) در یک جعبه‌ی چوبی فیروزه‌ای قرار می‌گیرند. هم کیفیت درجه یک شکلات‌ها و هم نوع بسته‌بندی این محصول، آن را مناسب هدیه دادن در موقعیت‌هایی رسمی‌تر می‌کند، یا موقعیت‌هایی که دوست دارید گیرنده‌ی هدیه را تحت تاثیر قرار بدهید. قصد ارسال هدیه به ایران را دارید؟ برای سفارش آنلاین این محصول و تحویل آن در تهران یا کرج می‌توانید به ما در پیکادو خبر بدهید. ضمناً این محصول با اندازه‌ای کوچکتر و با جعبه‌ی قرمز هم قابل سفارش است.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز لوکس

فروشنده: محمد ساعدی‌نیا

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۴۴ بعد از ظهر)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۹۱۱,۵۰۰ تومان
$29.88

محصولات مکمل

تراريوم فيتونيا
باکس گل (رز، آنمان، میخک، شب‌بو)

از این فروشنده

سوهان عسلی
جعبه شکلات رویا (قرمز، ۳۲ عددی)
جعبه شکلات رویا (قرمز، ۱۶ عددی)
سوهان گز طرح فولاد