جوجه‌کباب

جوجه‌کباب شاندیز

شاندیز را همه به کباب‌هایش می‌شناسند و کمتر کسی برای خوردن جوجه‌کباب به آن‌جا می‌رود، با این حال کیفیت جوجه‌کباب شاندیز هم کم از کباب‌هایش ندارد: همان تردبودن و تازگی‌ای را که در کباب‌های شاندیز می‌بینید در جوجه‌کبابش هم پیدا می‌کنید. جوجه‌کباب شاندیز با ۴۰۰ گرم جوجه‌کباب طعم‌دارشده‌ی زعفرانی درست می‌شود و با گوجه‌ی کبابی، نان تنوری و لیموترش سرو می‌شود. اگر قصد سفارش سفره‌ای متشکل از چند غذای رستوران شاندیز را داشتید، خوب است که یکی دو پرس از جوجه‌کباب شاندیز هم سفره‌تان را رنگین‌تر کند. ما در پیکادو آماده‌ایم تا سفارش‌های شما از جوجه‌کباب شاندیز -یا هر غذای دیگر این رستوران- را گرم و تازه به هر مقصدی در تهران برسانیم.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی، و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران شاندیز

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱۲:۰۵ صبح)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
برنج

۲۴۰,۰۰۰ تومان
$7.87

محصولات مکمل

فیله‌ی مخصوص
کیک شکلاتی بی‌بی
بادکنک هلیومی
شیشلیک
کباب لقمه
باکس گل‌های الوان (تم صورتی)

از این فروشنده

شیشلیک
فیله‌ی مخصوص
کباب برگ مخصوص
کباب لقمه

نمونه سفارش‌ها