جوجه‌کباب

جوجه‌کباب شاندیز

شاندیز را همه به کباب‌هایش می‌شناسند و کمتر کسی برای خوردن جوجه‌کباب به آن‌جا می‌رود، با این حال کیفیت جوجه‌کباب شاندیز هم کم از کباب‌هایش ندارد: همان تردبودن و تازگی‌ای را که در کباب‌های شاندیز می‌بینید در جوجه‌کبابش هم پیدا می‌کنید. جوجه‌کباب شاندیز با ۴۰۰ گرم جوجه‌کباب طعم‌دارشده‌ی زعفرانی درست می‌شود و با گوجه‌ی کبابی، نان تنوری و لیموترش سرو می‌شود. اگر قصد سفارش سفره‌ای متشکل از چند غذای رستوران شاندیز را داشتید، خوب است که یکی دو پرس از جوجه‌کباب شاندیز هم سفره‌تان را رنگین‌تر کند. ما در پیکادو آماده‌ایم تا سفارش‌های شما از جوجه‌کباب شاندیز -یا هر غذای دیگر این رستوران- را گرم و تازه به هر مقصدی در تهران برسانیم.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: اقتصادی غذای ایرانی

فروشنده: رستوران شاندیز

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۴ مرداد، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۳ مرداد، ۸:۴۸ شب)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
برنج

۹۶۸,۰۰۰ تومان
$18.59

محصولات مکمل

فیله‌ی مخصوص
کباب لقمه
مغز گردو
کیک شکلاتی بی‌بی
حلیم مخصوص
شیشلیک

از این فروشنده

شیشلیک
فیله‌ی مخصوص
کباب برگ مخصوص
کباب لقمه
ماهیچه مخصوص

نمونه سفارش‌ها