جوجه‌کباب

جوجه‌کباب از محبوب‌ترین غذاهای ایران است و جوجه‌کباب نایب هم احتمالا محبوب‌ترین غذای منوی این رستوران برای کسانی که به هر دلیلی اهل خوردن گوشت قرمز نیستند. جوجه‌کباب نایب با حدود ۷۰۰ گرم جوجه‌ی ارگانیک درست می‌شود. اگر قصد دارید دوستان و آشنایتان در تهران را به شام یا ناهار مهمان کنید، جوجه‌کباب بااستخوان نایب یکی از بایدهای سفره است. این غذا در حالت پیش‌فرض بدون برنج است و اگر می‌خواهید به شکل چلوجوجه‌کباب تحویل داده شود، می‌توانید برنج را در قسمت مخلفات اضافه کنید.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس بزم

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۳:۴۴ بعد از ظهر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

برنج
نوشیدنی
مخلفات
مدل جوجه

۴۹۹,۰۰۰ تومان
$11.08

محصولات مکمل

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب برگ ممتاز
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب فیله
کیک شکلاتی بی‌بی
کیک نسکافه‌ای بی‌بی

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها