جوجه‌کباب بااستخوان

جوجه‌کباب از محبوب‌ترین غذاهای ایران است و جوجه‌کباب نایب هم احتمالا محبوب‌ترین غذای منوی این رستوران برای کسانی که به هر دلیلی اهل خوردن گوشت قرمز نیستند. جوجه‌کباب بااستخوان نایب با حدود ۷۰۰ گرم جوجه‌ی ارگانیک درست می‌شود و دورچینش هم گوجه‌ی کبابی، ته‌چین مخصوص نایب و لیموترش است. اگر قصد دارید دوستان و آشنایتان در تهران را به شام یا ناهار مهمان کنید، جوجه‌کباب بااستخوان نایب یکی از بایدهای سفره است. این غذا در حالت پیش‌فرض بدون برنج است و اگر می‌خواهید به شکل چلوجوجه‌کباب تحویل داده شود، می‌توانید برنج را در قسمت مخلفات اضافه کنید.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۲:۳۰ بعد از ظهر)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

برنج
نوشیدنی
مخلفات

۲۵۷,۲۰۰ تومان
$8.43

محصولات مکمل

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب شیشلیک
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
چلوکباب برگ ممتاز
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب فیله

از این فروشنده

چلوکباب شیشلیک
چلوکباب برگ ممتاز
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
زرشک‌پلو با مرغ
باقالی‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها