زرشک‌پلو با مرغ

زرشک‌پلو با مرغ، رستوران نایب

زرشک‌پلو با مرغ همیشه یکی از غذاهای بی‌حاشیه و کم‌ادعای سفره‌های ایرانی بوده است و با وجود ظاهر ساده‌اش ریزه‌کاری‌های زیادی دارد تا خوب از آب در بیاید. اگر از علاقه‌مندان زرشک‌پلو با مرغ باشید، می‌توانید مطمئن باشید که این غذا در رستوران نایب با رعایت تمام ریزه‌کاری‌ها درست می‌شود و همان چیزی است که انتظارش را دارید (و احتمالا بهتر از آن). زرشک‌پلو با مرغ رستوران نایب با ۴۰۰-۳۰۰ گرم مرغ (ران) و همین‌طور برنج ایرانی همراه با زرشک، خلال پسته و خلال بادام درست می‌شود.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس بزم

فروشنده: رستوران نایب

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
خوراک ماهی قزل آلا
حلیم مخصوص

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها