زرشک‌پلو با مرغ

زرشک‌پلو با مرغ همیشه یکی از غذاهای بی‌حاشیه و کم‌ادعای سفره‌های ایرانی بوده است و با وجود ظاهر ساده‌اش ریزه‌کاری‌های زیادی دارد تا خوب از آب در بیاید. اگر از علاقه‌مندان زرشک‌پلو با مرغ باشید، می‌توانید مطمئن باشید که این غذا در رستوران نایب با رعایت تمام ریزه‌کاری‌ها درست می‌شود و همان چیزی است که انتظارش را دارید (و احتمالا بهتر از آن). زرشک‌پلو با مرغ رستوران نایب با ۴۰۰-۳۰۰ گرم مرغ (ران یا سینه) و همین‌طور برنج ایرانی همراه با زرشک، خلال پسته و خلال بادام درست می‌شود. هنگام انتخاب این غذا در سایت پیکادو می‌توانید نوع مرغ (ران/سینه) را مشخص کنید.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۰۱ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع مرغ
نوشیدنی
مخلفات

۲۲۹,۰۰۰ تومان
$7.51

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب برگ ممتاز
بادکنک هلیومی
چلوکباب شیشلیک

از این فروشنده

چلوکباب شیشلیک
چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب بااستخوان
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
باقالی‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها