سالاد سزار هفت‌‌خوان

سالاد سزار، هفت خوان شیراز، پیکادو

از بین سالادهای خوشمزه‌ی ایتالیایی، سالاد سزار یکی از معروف‌ترین‌ها است. این سالاد به خاطر تنوع موادش، سبک بودن و البته طعمِ سُسش در میان اقوام و ملیت‌های مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده است. سزارِ هفت خوان چرب نیست و مواد آن تازه است. به همین خاطر می‌تواند همراه خوبی برای غذاهای دیگر باشد.
این سالاد حدود ۴۵۰ گرم است، به علاوه‌ی ۶۰ گرم مرغ سوخاری. محتویات این سالاد معمولاً در همه جا ثابت و شناخته‌شده است، اما باز هم بد نیست که آن را بدانید: نان خشک سوخاری، کاهو، پنیر پارمسان، سُس سزار، قارچ، گوجه و زیتون. اگر برای ارسال هدیه به ایران به فکر غذا هستید، خوب است که آن را با سالاد سزار تکمیل‌کنید.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی چاشنی بزم رژیمی

فروشنده: مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱:۴۳ صبح)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع خدمات
نوشیدنی
مخلفات

۲۶۲,۴۰۰ تومان
$5.82

از این فروشنده

دیزی مخصوص هفت‌خوان
چلو و خورشت فسنجان
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
پیتزا مخصوص هفت‌خوان
کلم پلو با کوفته قلقلی
سالاد میگو (با سُس سبز)
سبزی‌پلو با ماهی شیر
سوپ بلدرچین
چلو خورشت قرمه سبزی
چلو کباب کوبیده
حلیم بادمجان هفت‌خوان
خوراک کباب سلطانی
مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان (۳ نفره)
برگر مخصوص هفت خوان