شیرینی مخلوط

مخلوط بزرگ، شیرینی حاج خلیفه
مخلوط نازک، شیرینی حاج خلیفه
مخلوط گرد، شیرینی حاج خلیفه
مخلوط ترمه، شیرینی حاج خلیفه

جعبه‌ی مخلوط یکی از محبوب‌ترین محصولات حاج خلیفه است که همیشه در صدر فهرست سوغاتی‌های مسافران شهر یزد قرار دارد. این جعبه که هم برای مصرف شخصی و هم به عنوان هدیه طرفدار دارد، شامل این شیرینی‌هاست: باقلوا، لوز نارگیل، لوز بادام، قطاب، سوهان آردی، سوهان خانی، نان نارگیل و حاجی بادام. اگر برای ارسال هدیه به ایران دنبال یک شیرینی سنتی خوشمزه و نوستالژیک هستید، شیرینی مخلوط حاج خلیفه ترکیب پروپیمانی است که از انتخابش پشیمان نخواهید شد. کافی است به ما در پیکادو خبر بدهید تا این شیرینی‌های خوش‌طعم را به دست عزیزانتان در هر جای ایران برسانیم.


  • این محصول چهار بسته/اندازه دارد. اندازه‌ی کوچکش در دو بسته‌ی مربعی و گرد با وزن ۸۴۰ و ۸۴۵ گرم ارائه می‌شود و اندازه‌ی بزرگش در یک جعبه‌ی مربعی ۱۶۱۰ گرمی. ضمناً اگر می‌خواهید شیرینی مخلوط را به عنوان «کادو» و در شکل و شمایلی رسمی‌تر بفرستید، می‌توانید آن را در جعبه‌ی ترمه (۹۶۵ گرم) سفارش بدهید.

  • لطفاً هنگام سفارش در نظر داشته باشید که زمان تحویل شیرینی‌های حاج خلیفه برای شهرستان‌ها «حدود» ۴ روز کاری است و به دلیل ارسال با پست، پیکادو نمی‌تواند زمان دقیق تحویل را تحت کنترل داشته باشد. در نتیجه ممکن است سفارشتان سه چهار روز دیرتر از زمان انتخابی به مقصد برسد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی چاشنی

فروشنده: شیرینی حاج خلیفه رهبر

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱۲:۱۶ صبح)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه

۱۲۹,۵۰۰ تومان
$4.25

محصولات مکمل

باقلوا

از این فروشنده

پنج لوز
باقلوا