بسته هدیه روز مادر ۱۴۰۰

اقلام بسته هدیه روز مادر ۱۴۰۰ پیکادو
جعبه بسته هدیه روز مادر ۱۴۰۰ پیکادو
طلای بسته هدیه روز مادر ۱۴۰۰
گل بسته هدیه روز مادر ۱۴۰۰

شاید جزو کسانی باشید که وقتی ایران بودند، هر سال در روز مادر برای مادرشان هدیه می‌گرفتند. شاید هم جزو آن‌هایی که بعد از خروج از ایران و دوری از خانواده متوجه اهمیت این کار شده‌اند و حالا می‌خواهند از هزاران کیلومتر دورتر مادرشان را خوشحال کنند. در هر دو حالت، بسته‌ی هدیه روز مادر پیکادو برای شماست: بسته‌ای که تک‌تک اجزایش را با دقت و سلیقه انتخاب کرده و کنار هم چیده‌ایم تا کار شما برای سورپریز کردن مادرتان راحت شود. در این بسته یک قطعه طلای ظریف از گالری کیا هم قرار داده‌ایم تا یادگاریتان تکمیل شود.

حالت پیش‌فرض بسته‌ی هدیه‌ی روز مادر ۱۴۰۰ پیکادو شامل این‌هاست:


  • یک دستبند طلای کیا گالری،

  • یک گلدان سرامیکی گل سنگ (هیپوستس فیلوستاچیا)،

  • یک تخته شکلات ساعدی‌نیا BEST MOM EVER،

  • یک شمع معطر تزئینی/کادویی،

  • یک کارت‌پستال پیکادو با پیام دلخواه شما،

  • و یک قاب عکس با عکس چاپی یادگاری برای مادرتان.


همان‌طور که در تصاویر محصول دیده می‌شود، کادوهای روز مادر در یک جعبه‌ی مخملی با دری شفاف تحویل داده می‌شوند. برای تکمیل هدیه می‌توانید از بین گزینه‌های داخل سایت موارد دیگری را هم به بسته‌تان اضافه کنید، از جمله کارت هدیه.

ضمناً یکی از عکس‌های محبوب خودتان و مادرتان (یا هر عکس دیگری که دوست دارید مثلا تصویر اسکن شده‌ی پیامی با دست خط خودتان) را آپلود کنید تا قاب‌شده در کنار بقیه‌ی هدایا قرار بگیرد. اگرنه یک فایل خالی آپلود کنید و ما قاب را بدون عکس ارسال خواهیم کرد.

اگر قصد سفارش هدیه روز مادر برای ارسال به شهرهایی جز تهران و کرج را دارید، پیکادو هدیه‌ی شما را با پست یا چاپار می‌فرستد و در نتیجه امکان تعیین دقیق ساعت تحویل وجود ندارد. برای بسته‌های تهران و کرج، تمام بسته‌ها در روز مادر یعنی ۳ بهمن ۱۴۰۰ بین ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تحویل داده می‌شوند. به دلیل حجم ترافیک روز مادر، امکان تعیین دقیق ساعت تحویل میسر نیست.

و در آخر این که ارسال بسته‌ی هدیه‌ی روز مادر رایگان است: کافی است هنگام ثبت سفارش کد تخفیف madar1400 را وارد کنید.

بخش: هدیه

برچسبها: سورپریز زرین زنانه

فروشنده: فروشگاه هدایای پیکادو

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
کالزون آناندا
پتی‌فور
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب برگ ممتاز

از این فروشنده

جعبه‌ی موسیقی
تندیس چوبی وُیسی
تابلو آینه وُیسی

نمونه سفارش‌ها