چلوکباب برگ ممتاز

یکی از غذاهای کلاسیک رستوران نایب چلوکباب برگ ممتازش است که با حدود ۳۰۰ گرم مغز راسته‌ی گوسفندی و برنج ایرانی درست می‌شود. مثل بقیه‌ی کباب‌های نایب، دورچین کباب برگ ممتاز گوجه‌ی کبابی، ته‌چین ته‌دیگی و لیموترش است. برای مهمان کردن دوستان و عزیزانتان در تهران به یک شام کلاسیک و باکیفیت، چلوکباب برگ نایب انتخابی مطمئن و امتحان‌پس‌داده است.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۴۴ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۳۵۳,۲۰۰ تومان
$11.58

محصولات مکمل

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
جوجه‌کباب بااستخوان
چلوکباب شیشلیک
کیک شکلاتی بی‌بی
بادکنک هلیومی

از این فروشنده

چلوکباب شیشلیک
جوجه‌کباب بااستخوان
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
زرشک‌پلو با مرغ
باقالی‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها