چلوکباب برگ ممتاز

چلوکباب برگ ممتاز، رستوران نایب

یکی از غذاهای کلاسیک رستوران نایب چلوکباب برگ ممتازش است که با حدود ۳۰۰ گرم مغز راسته‌ی گوسفندی و برنج ایرانی درست می‌شود. مثل بقیه‌ی کباب‌های نایب، دورچین کباب برگ ممتاز گوجه‌ی کبابی، ته‌چین ته‌دیگی و لیموترش است. برای مهمان کردن دوستان و عزیزانتان در تهران به یک شام کلاسیک و باکیفیت، چلوکباب برگ نایب انتخابی مطمئن و امتحان‌پس‌داده است.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس بزم

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۵:۴۵ عصر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۸۹۹,۰۰۰ تومان
$19.96

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
جوجه‌کباب
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب فیله
دسته‌گل رز هلندی/داوودی/ورونیکا

از این فروشنده

جوجه‌کباب
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها