چلوکباب فیله

چلوکباب فیله‌ی نایب

کباب فیله از آن کباب‌هایی است که معمولاً در مناسبت‌های سطح‌بالاتر پیدا می‌شود و برای همین بسیار محبوب است. راز کباب فیله‌ی خوب اول از همه کیفیت و تازگی گوشت آن است، بعد شیوه‌ی طعم‌دار کردن گوشت، و بعد هم طبخ مناسب که هر سه ویژگی در رستوران‌های نایب به بهترین شکل اجرا می‌شوند. چلوکباب فیله‌ی نایب با حدود ۳۰۰ گرم فیله‌ی گوسفندی و ۴۰۰ گرم برنج ایرانی درست می‌شود و دورچین همیشگی کباب‌های نایب هم آن را همراهی می‌کند، یعنی گوجه‌ی کبابی، ته‌چین ته‌دیگی و لیموترش.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۳۹ بعد از ظهر)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۳۵۱,۰۰۰ تومان
$11.51

محصولات مکمل

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
جوجه‌کباب بااستخوان
چلوکباب شیشلیک
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
چاپ تصویر رنگی

از این فروشنده

چلوکباب شیشلیک
چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب بااستخوان
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
زرشک‌پلو با مرغ
باقالی‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی

نمونه سفارش‌ها