چلوکباب فیله

چلوکباب فیله‌ی نایب

کباب فیله از آن کباب‌هایی است که معمولاً در مناسبت‌های سطح‌بالاتر پیدا می‌شود و برای همین بسیار محبوب است. راز کباب فیله‌ی خوب اول از همه کیفیت و تازگی گوشت آن است، بعد شیوه‌ی طعم‌دار کردن گوشت، و بعد هم طبخ مناسب که هر سه ویژگی در رستوران‌های نایب به بهترین شکل اجرا می‌شوند. چلوکباب فیله‌ی نایب با حدود ۳۰۰ گرم فیله‌ی گوسفندی و ۴۰۰ گرم برنج ایرانی درست می‌شود و دورچین همیشگی کباب‌های نایب هم آن را همراهی می‌کند، یعنی گوجه‌ی کبابی، ته‌چین ته‌دیگی و لیموترش.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس بزم

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۵:۱۵ عصر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۸۹۹,۰۰۰ تومان
$19.96

محصولات مکمل

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
باقالی‌پلو با ماهیچه
جوجه‌کباب
چلوکباب برگ ممتاز
کیک شکلاتی بی‌بی
دسته‌گل نرگس

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی

نمونه سفارش‌ها