چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی

چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی نایب

کباب لقمه/کوبیده از آن دسته کباب‌هایی است که اگر از رستوران مطمئنی مثل نایب خریداری شود مزه‌اش تا مدت‌ها از یاد آدم نخواهد رفت. چلوکباب کوبیده‌ی نایب شامل دو سیخ کباب لقمه/کوبیده‌ی ۲۰۰ گرمی و برنج ایرانی است و دورچین آن هم مثل بقیه‌ی کباب‌های نایب با گوجه‌ی کبابی، لیموترش و ته‌چین ته‌دیگی انجام می‌شود. برای سفارش آنلاین چلوکباب لقمه/کوبیده‌ی نایب ما را در پیکادو در جریان بگذارید تا آن را در ساعت ناهار یا شام (یا اصلا هر ساعتی!) به دست عزیزانتان در تهران یا کرج برسانیم.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز بزم

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۲:۲۵ ظهر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۸۹۹,۰۰۰ تومان
$19.94
۷۹۹,۰۰۰ تومان
$17.72

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب فیله
دسته‌گل داوودی/رز/جربرا

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها