چلو و خورشت فسنجان

چلو و خورشت فسنجان، هفت خوان شیراز، پیکادو

باید اعتراف کرد که فسنجان برای یک ایرانی جایگاهی بی‌بدیل دارد. این غذای اصیل ایرانی انواعی از خوراکی‌های جورواجور را در خودش جا داده و به همین خاطر طعم خاص، عجیب و به‌یادماندنی‌ای دارد؛ بخصوص اگر ماهرانه و با صبر و حوصله پخته شده باشد. اگر به فکرِ ارسال هدیه به ایران هستید و می‌خواهید عزیزانتان را در شیراز با یک وعده غذای باکیفیت سورپریز کنید، بدانید که مجموعه رستورانِ هفت‌خوان این غذا را باکیفیتی عالی عرضه می‌کند و ما هم در پیکادو آماده‌ایم تا عزیزان‌تان را به این خورشت خوش‌رنگ مهمان کنیم.

و اما محتویات: ۵۵۰ گرم خورشت فسنجان به اضافه‌ی ۳۵۰ گرم برنج ایرانی. مواد خورشت هم این‌هاست: رب انار، شکر، گردو، ۱۲۰ گرم گوشتِ مرغِ ریش‌ریش.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۴:۴۸ بعد از ظهر)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع خدمات
نوشیدنی
مخلفات

۶۲۷,۳۰۰ تومان
$13.92

محصولات مکمل

خوراک کباب سلطانی

از این فروشنده

دیزی مخصوص هفت‌خوان
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
پیتزا مخصوص هفت‌خوان
کلم پلو با کوفته قلقلی
سالاد میگو (با سُس سبز)
سبزی‌پلو با ماهی شیر
سوپ بلدرچین
چلو خورشت قرمه سبزی
چلو کباب کوبیده
حلیم بادمجان هفت‌خوان
خوراک کباب سلطانی
سالاد سزار هفت‌‌خوان
مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان (۳ نفره)
برگر مخصوص هفت خوان