کیک شکلاتی بی‌بی

شیرینی‌فروشی بی‌بی شهرت امروزش را مدیون کیک شکلاتی‌اش است. این کیک آن‌قدر در بین شیرینی‌دوست‌ها شناخته‌شده است که به شکل اسم عام درآمده و حتی این‌جا و آن‌جا می‌توانید «دستور پخت کیک شکلاتی بی‌بی» را هم پیدا کنید، یعنی انگار نه انگار که این کیک مختص شیرینی‌فروشی به‌خصوصی است. با این حال پیکادو سفارش کیک بی‌بی شما را مستقیماً از شعبه‌های شیرینی‌فروشی بی‌بی می‌خرد و به‌سرعت به مقصد می‌رساند تا چیزی از تازگی‌ آن کم نشود. اندازه‌ی کوچک این کیک که با خامه‌ی شکلاتی تهیه شده مناسب ۶ نفر است، اندازه‌ی متوسطش مناسب ۸ تا ۱۰ نفر و اندازه‌ی بزرگش مناسب ۱۰ تا ۱۲ نفر.

برای ارسال هدیه به ایران، کیک شکلاتی بی‌بی یکی از محبوب‌ترین محصولات پیکادو بوده است. پس اگر قصد داشتید یک کیک کلاسیک و پرطرفدار را همراهِ سفارشتان کنید، کیک شکلاتی بی‌بی را از یاد نبرید.

لطفاً در نظر داشته باشید که قیمت محصولات بی‌بی در هنگام خرید و بر اساس وزن تعیین می‌شود، در نتیجه قیمت‌گذاری پیکادو با احتساب نوسان وزنی است.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی چاشنی

فروشنده: شیرینی بی‌بی

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۳۷ بعد از ظهر)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه

۱۶۵,۰۰۰ تومان
$5.41

محصولات مکمل

بادکنک هلیومی
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
دسته‌گل رز هلندی/داوودی/شب‌بو/ورونیکا
چلوکباب برگ ممتاز
چلوکباب شیشلیک

از این فروشنده

کیک نسکافه‌ای بی‌بی
زولبیا و بامیه (رمضان ۱۴۰۱)

نمونه سفارش‌ها