ارسال هدیه از خارج به شیراز

ارسال هدیه به شیراز با پیکادو

شیراز، مرکز استان فارس، آن قدر ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که نمی‌توان توصیفش را در یکی دو جمله خلاصه کرد؛ از جاهای دیدنیش مثل حافظیه و سعدیه و باغ عفیف‌آباد، تا آب و هوای معتدلش، تا لهجه‌ی جذاب اهالیش، تا سوغات معروفش مثل عرقیات و کلوچه و مسقطی، تا این نکته که پرجمعیت‌ترین شهر جنوب کشور است. از اولین روز تاسیس سایت، شیراز برای اضافه شدن به شهرهای تحت پوشش پیکادو در بالاهای فهرست قرار داشت و به همین دلیل یکی از اولین جاهایی بود که بعد از تهران و کرج پای پیکادو به آن باز شد. خوشحالیم که با همکاری با بهترین فروشگاه‌های شیراز، سفارش‌های آنلاین شما را از خارج از ایران دریافت می‌کنیم و به دست عزیزانتان در شیراز می‌رسانیم.


چند نکته‌ی جالب در مورد شیراز که شاید نمی‌دانستید

۱

شیراز پایتخت فرهنگی ایران است.
۲

شیراز با ۱۲ شهر جهان خواهرخوانده است، از جمله کوالالامپور مالزی، وایمار آلمان و قونیه‌ی ترکیه.
۳

در سه دوره شیراز پایتخت ایران بوده است: صفاریان، بوییان و زندیان.
۴

بعد از تهران و تبریز، شیراز اولین شهر ایران بود که در آن شهرداری تاسیس شد.
۵

شیراز به جز حافظ و سعدی مشاهیر دیگری هم دارد؛ مثل سیمین دانشور، ابراهیم گلستان، عباس دوران، و علی‌اصغر حکمت (اولین رئیس دانشگاه تهران).

پیکادو در شیراز

شیراز یکی از اولین شهرهایی بود که بعد از تهران و کرج به فهرست شهرهای تحت پوشش پیکادو اضافه شد. طبق روال پیکادو، ما با بهترین نام‌های شیراز کار می‌کنیم؛ چه قدیمی‌ترهایی که تمام اهالی شهر با آن‌ها خاطره دارند و چه فروشگاه‌های تازه‌تاسیسی که با نوآوری‌هایشان مطرح شده‌اند. دو نمونه از فروشگاه‌های مطرحی که پیکادو در شیراز با آن‌ها کار می‌کند، مجموعه رستوران‌های هفت خوان و بوتیک شیرینی فنسی است.
اگر گیرنده‌ی کادوی شما در شیراز زندگی می‌کند، با کلیک روی نقشه‌ی ایران در نوار بالای سایت شیراز را انتخاب کنید تا فقط فروشندگان و محصولات قابل سفارش در این شهر در سایت نمایش داده شوند. بعد به گشت و گذار در سایت بپردازید.

الف) مجموعه رستوران‌های هفت خوان

هفت خوان را می‌توان معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین مجموعه رستوران شیراز دانست که هم محلی‌های شیراز آن را قبول دارند و هم توریست‌ها و بازدیدکننده‌ها به عنوان یک مرکز تفریحی رویش حساب می‌کند، به خصوص که در هفت خوان می‌شود غذاهای سنتی شیراز مثل کلم‌پلو با کوفته قلقلی یا کته گوجه با کباب تابه‌ای را پیدا کرد. هفت خوان رستورانی است که تقریباً همه در شیراز قبولش دارند، و برای همین اولین رستوران شیراز بود که پیکادو همکاری با آن را شروع کرد (چیزی شبیه نایب در تهران).

رستوران هفتخوان شیراز

ب) بوتیک شیرینی فنسی

بوتیک شیرینی فنسی جزو قنادی‌های نسبتاً جدید شیراز است که به خاطر نوآوری‌هایش در تولید و عرضه‌ی شیرینی‌هایی به سبک شیرینی خانگی، بدون مواد نگهدارنده، در سال‌های اخیر حسابی در شیراز گل کرده است. به خاطر حسن شهرت و کیفیت قنادی فنسی، این شیرینی‌فروشی جزو اولین فروشگاه‌های شهر شیراز بود که به فهرست پیکادو اضافه شد.

بوتیک شیرینی فنسی

ج) گل‌فروشی فلورا

گل‌فروشی فلورا در شیراز یکی از اولین گل‌فروشی‌هایی بود که به اهمیت کسب‌وکار آنلاین پی برد و زیرساخت‌های فروش آنلاین محصولاتش را از چند سال پیش آماده کرد. بیشتر سفارش‌های گل پیکادو برای تحویل در شیراز، با همکاری گل‌فروشی فلورا آماده می‌شوند.

گل فروشی فلورا


پرفروش‌ترین‌های شیراز

خوراک کباب سلطانی
کلم پلو با کوفته قلقلی
سبزی‌پلو با ماهی شیر
چلو کباب کوبیده
جعبه‌ی رز سرخ
ارکیده
باقلوا استانبولی کامران
چیزکیک ترامیسو
کلوچه مسقطی کامران
پنج لوز
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
باقلوا